Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sędziszów Małopolski

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Sędziszów Małopolski, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz produkt dopasowany do możliwości aktualnie używanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Sędziszów Małopolski, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych szczegółów technicznych, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sędziszów Małopolski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują postawić na rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby firmy bądź innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Sędziszowie Małopolskim, lecz także w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o różnych rozmiarach. Do jego kluczowych zalet można zaliczyć łatwość utrzymania porządku w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sędziszowie Małopolskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Sędziszów Małopolski i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór dostępnych produktów gwarantuje, że z łatwością kupisz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sędziszów Małopolski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste składowanie – utrzymanie ładu w pobliżu pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do magazynu bądź na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sędziszowie Małopolskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sędziszów Małopolski

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Sędziszów Małopolski i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych workach jego transport i magazynowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na dostarczanie opału zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi regulacjami i mającego wymagane atesty jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Sędziszów Małopolski jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych substancji ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Sędziszów Małopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek