Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dynów

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Dynowie, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością kupisz opał dopasowany do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Dynowie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych szczegółów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dynów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, biura lub hali produkcyjnej, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Dynów, ale również w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Jako doświadczony producent innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w piecu, automatyczny proces spalania oraz zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Dynowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Dynów i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór obecnych wariantów gwarantuje, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia transportu i składowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dynów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, czyste przechowywanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do magazynu czy na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dynowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dynów

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Dynów i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też kupić w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Dynów może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji pyłów ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Dynów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek