Ekogroszek workowany Dubiecko

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Dubiecko, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz opał odpowiedni do specyfikacji aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Dubiecko, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dubiecko

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, placówki przedsiębiorstwa bądź budynku o innym przeznaczeniu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Dubiecko, ale też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do spalania w kotłach o różnych wielkości. Do jego największych atutów możemy zaliczyć możliwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm ogrzewania i zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Dubiecku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Dubiecku i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek workowany jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a szeroki wybór obecnych wariantów sprawia, że na pewno wybierzesz optymalny opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w workach o wadze 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Dubiecko)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Dubiecku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dubiecko

Jeśli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Dubiecko i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także nabyć w różnych pozostałych miejscach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące regulacje i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych w kraju.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Dubiecku jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Dubiecko - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem