Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dubiecko

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Dubiecko, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz opał odpowiedni do specyfikacji aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Dubiecko, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dubiecko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, placówki przedsiębiorstwa bądź budynku o innym przeznaczeniu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Dubiecko, ale też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do spalania w kotłach o różnych wielkości. Do jego największych atutów możemy zaliczyć możliwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm ogrzewania i zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Dubiecku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Dubiecku i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek workowany jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a szeroki wybór obecnych wariantów sprawia, że na pewno wybierzesz optymalny opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w workach o wadze 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dubiecko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dubiecku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dubiecko

Jeśli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Dubiecko i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także nabyć w różnych pozostałych miejscach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące regulacje i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych w kraju.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Dubiecku jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Dubiecko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek