Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Sarzyna

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Nowa Sarzyna, przygotowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Są to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie wybierzesz opał dopasowany do specyfikacji Twojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w Nowej Sarzynie, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Sarzyna

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura bądź budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Nowej Sarzynie, lecz też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako producent nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy sprawdzi się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych zalet można zaliczyć możliwość zachowania higieny w piecu, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania, a także zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Nowej Sarzynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Nowa Sarzyna i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się dobrą wartością opałową i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek opałowy jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz najlepszy opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowa Sarzyna)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowej Sarzynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Sarzyna

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Nowa Sarzyna i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które można też kupić w wielu pozostałych regionach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w solidnych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące normy i dysponującego poważanymi atestami jakości, który można zakupić bez obciążania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Nowej Sarzynie może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej proporcji szkodliwych substancji ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Nowa Sarzyna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek