Ekogroszek workowany Zagórz

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Zagórzu, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Są to między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz produkt dopasowany do specyfikacji swojego kotła. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w Zagórzu, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem jakości i znakomitych parametrów technicznych, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Zagórz

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują postawić na rozsądne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, firmy czy dowolnego innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Zagórzu, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego opału, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w piecach o różnych wielkości. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w kotle, automatyczny mechanizm ogrzewania i zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Zagórzu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Zagórz i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność obecnych rodzajów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i składowania materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Zagórz)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Ekogroszek workowany w Zagórzu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Zagórz

Jeżeli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Zagórz i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz także zamówić w wielu pozostałych miastach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia materiału w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z opłacalną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i posiadającego wymagane certyfikaty jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Zagórz może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie wytwarza dużej proporcji pyłów i popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje produkowania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Zagórz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek