Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Dęba

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w Nowej Dębie, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Będą to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz opał odpowiedni do specyfikacji posiadanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Nowa Dęba, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Dęba

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą postawić na wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Nowa Dęba, lecz też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc doświadczonym producentem najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany sprawdzi się do wykorzystania w kotłach o dowolnych rozmiarach. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi możliwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła oraz utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Nowej Dębie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Nowej Dębie i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się korzystną wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór proponowanych produktów powoduje, że na pewno wybierzesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowa Dęba)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem lub na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowej Dębie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Dęba

Jeżeli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Nowa Dęba i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości opału. W naszej firmie zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz też nabyć w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co postawiliśmy na dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i dysponującego poważanymi certyfikatami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w mieście Nowa Dęba może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej ilości pyłów i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Nowa Dęba - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek