Ekogroszek workowany Przeworsk

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Przeworsk, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz produkt odpowiedni do parametrów Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można nabyć w Przeworsku, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem standardu produkcji i doskonałych szczegółów technicznych, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Przeworsk

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki firmy bądź budynku o innym przeznaczeniu, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Przeworsku, ale też w wielu innych miastach w kraju. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się świetnym standardem w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek nadaje się do spalania w piecach o dowolnej wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi możliwość utrzymania porządku w kotle, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Przeworsku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Przeworsku i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór obecnych typów powoduje, że bez problemu wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Przeworsk)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność atestów, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Przeworsku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Przeworsk

Jeżeli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Przeworsk i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które można także nabyć w różnych pozostałych miejscach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego przewożenie i magazynowanie są wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego poważanymi atestami jakości, który można zakupić bez obciążania domowego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Przeworsku jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Przeworsk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek