Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Baranów Sandomierski

Starając się sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Baranowie Sandomierskim, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz opał dostosowany do specyfikacji Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Baranowie Sandomierskim, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem standardu produkcji i doskonałych parametrów, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Baranów Sandomierski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną postawić na wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Baranów Sandomierski, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się do użytku w kotłach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych plusów możemy zaliczyć łatwość zachowania porządku w kotle, automatyczny mechanizm ogrzewania oraz zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Baranowie Sandomierskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Baranów Sandomierski i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek workowany jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a szeroki wybór obecnych wariantów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Baranów Sandomierski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Baranowie Sandomierskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Baranów Sandomierski

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Baranów Sandomierski i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. W naszej firmie zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które można również kupić w wielu pozostałych miastach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia opału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych w kraju.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Baranów Sandomierski jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości pyłów ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Baranów Sandomierski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek