Ekogroszek workowany Leżajsk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w Leżajsku, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz opał odpowiedni do specyfikacji dowolnego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Leżajsku, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Leżajsk

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zadbać o wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, firmy bądź innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Leżajsk, lecz również w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek opałowy sprawdzi się do wykorzystania w kotłach o dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w kotle, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła oraz utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Leżajsku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Leżajsku i okolicach, to doskonała pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek workowany jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór obecnych produktów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i magazynowanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Leżajsk)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem lub na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Leżajsku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Leżajsk

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Leżajsku i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również kupić w różnych pozostałych miejscach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące regulacje i posiadającego wymagane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Leżajsku jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i trujących związków.

Ekogroszek Leżajsk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek