Warning: mysqli::query(): (HY000/1021): Disk full (C:\windows\TEMP\#sqlf84_55b24_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 44
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krosno - Twój opał w sieci - Sambudrol

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krosno

Szukasz ofert na ekogroszek w Krośnie? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz nowoczesne materiały opałowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie już ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu oraz sprzedaży znakomitej jakości opału, wskutek czego byliśmy w stanie zdobyć zaufanie tysięcy osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z różnych województw. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w mieście Krosno, jak i licznych innych regionach w kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy różnorodne rodzaje nowoczesnych materiałów opałowych, których doskonała klasa idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krosno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w Krośnie i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie opał dla osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszym asortymencie produkty doskonale nadają się do wyposażania nie tylko domów prywatnych, ale również placówek o innym przeznaczeniu – biur, magazynów itp. Bez obaw można stosować węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, z poczuciem, że wygenerowane ciepło zapewni wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To nie koniec korzyści! W roli producenta mamy wyjątkową możliwość zaoferować Ci pewny i wysokiej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego możesz zakupić sprawdzony, ceniony przez użytkowników i spełniający wszelkie normy węgiel bez naciągania osobistego lub służbowego budżetu. Korzystając z naszego ekogroszku obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Krośnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Krośnie i okolicach charakteryzuje się w największym stopniu niezwykle korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości wytwarzaną podczas wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można stosować go w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz urządzeniach typu ecodesign. Zaopatrując się w dostępne w naszej ofercie paliwo ekogroszek, zyskujesz materiał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w wytrzymałe, wygodne w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są także bezproblemowe w przewożeniu. W naszej ofercie dostępny jest wydajny opał w kilku wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wartością opałową, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krosno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, którą oferują szanowani oraz sprawdzeni producenci oraz specjalne certyfikaty widoczne na opakowaniach, które informują o składzie oraz strukturze ekogroszku,

  • wygodny przewóz – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co naturalnie wywiera korzystny efekt na sprawność przesyłki prosto pod określony adres,

  • łatwość utrzymania porządku – oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest prosty i schludny w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, odpornych na uszkodzenia workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • możliwość wygodnego odmierzania zapewniana ze względu na precyzyjnie określoną ilość i masę efektywnego paliwa węglowego, które bez problemu mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krośnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krosno

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat oferujemy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, zakładów przemysłowych czy biur. Nasz bogaty wybór produktów, w którym znajdziesz między innymi ekogroszek workowany oferowany w mieście Krosno i okolicach, powstał szczególnie z myślą o potrzebach użytkowników poszukujących wydajnego, współpracującego z piecami różnych kategorii wysokiej klasy paliwa węglowego.

Kupno wydajnego opału wprost od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to jednocześnie korzystny sposób na ograniczenie kosztów. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest zdecydowanie atrakcyjna, a jednocześnie sam ekogroszek jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale przy tym doskonałą jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek workowany jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Najlepszym poświadczeniem rewelacyjnej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Krosno są różne autoryzacje, zaświadczające jego odpowiednie parametry i zawartość oraz skład. Z nami masz pewność co do jakości towaru – każdy produkt ma umieszczone na worku szczegółowe dane na temat zawartości popiołu, siarki i wilgoci, wartości opałowej oraz spiekalności. W efekcie nie musisz się martwić, że w trakcie korzystania z opału wytworzą się duże ilości szkodliwych substancji czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie ciepło w swoim budynku.

Ekogroszek Krosno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:


Notice: Undefined variable: miasta in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 1323

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\wamp64\WEBSITES\sambudrol.pl\landpage\inc\miasta.php on line 1323