Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radomyśl Wielki

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w mieście Radomyśl Wielki, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie znajdziesz opał dostosowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Radomyśl Wielki, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem jakości i znakomitych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radomyśl Wielki

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura bądź hali produkcyjnej, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Radomyśl Wielki, ale również na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek opałowy sprawdzi się do wykorzystania w kotłach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania oraz zapewnienie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Radomyślu Wielkim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Radomyśl Wielki i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a szeroki wybór obecnych rodzajów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i magazynowania materiały są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Radomyśl Wielki)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne składowanie – utrzymanie porządku w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Radomyślu Wielkim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radomyśl Wielki

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Radomyślu Wielkim i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które można także nabyć w różnych pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w trwałych opakowaniach jego transport i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i posiadającego niezbędne poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec plusów! Ekogroszek sprzedawany w Radomyślu Wielkim jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej ilości pyłów ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Radomyśl Wielki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek