Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sokołów Małopolski

Chcąc sprostać wymaganiom klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają wydajnego ekogroszku w mieście Sokołów Małopolski, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Będą to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz opał odpowiedni do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w Sokołowie Małopolskim, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sokołów Małopolski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, biura czy magazynu, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Sokołowie Małopolskim, lecz też na terenie wielu innych miast w całym kraju. Będąc producentem innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek nadaje się do użytku w piecach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm spalania oraz utrzymanie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w Polsce bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sokołowie Małopolskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Sokołowie Małopolskim i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór oferowanych wariantów gwarantuje, że z łatwością kupisz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sokołów Małopolski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność certyfikatów, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a następnie do magazynu lub na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sokołowie Małopolskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sokołów Małopolski

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Sokołów Małopolski i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości materiału. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też kupić w różnych pozostałych miastach na obszarze Polski. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i posiadającego poważane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w Sokołowie Małopolskim jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej zawartości pyłów i popiołu w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Sokołów Małopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek