Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Narol

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Narol, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Są to przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz opał dostosowany do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Narolu, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Narol

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, biura lub magazynu, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Narol, lecz również w obrębie wielu innych miast w kraju. Jako doświadczony producent innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek opałowy nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnej wielkości. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w kotle, niewymagający ingerencji proces ogrzewania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Narolu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Narolu i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór dostępnych wariantów sprawia, że bez problemu wybierzesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Narol)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność atestów, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni bądź na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Narolu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Narol

Jeśli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Narolu i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można także kupić w wielu innych miejscach na terenie Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co postawiliśmy na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi istotnymi normami i dysponującego niezbędnymi poświadczeniami jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w Narolu jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje powstawania dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Narol - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek