Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kolbuszowa

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Kolbuszowa, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością kupisz produkt dopasowany do specyfikacji dowolnego kotła. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Kolbuszowej, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem jakości i znakomitych parametrów, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kolbuszowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, placówki przedsiębiorstwa czy hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Kolbuszowej, ale też w wielu innych miastach w kraju. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w piecach o dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania porządku w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Kolbuszowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Kolbuszowa i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność obecnych wariantów gwarantuje, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia transportu i składowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kolbuszowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne składowanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność atestów, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do magazynu czy na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kolbuszowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kolbuszowa

Jeśli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Kolbuszowej i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można także nabyć w wielu innych miastach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych opakowaniach jego transport i przechowywanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Kolbuszowa może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych substancji i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Kolbuszowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek