Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jedlicze

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają wydajnego ekogroszku w Jedliczu, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz produkt dostosowany do specyfikacji Twojego pieca. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Jedlicze, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jedlicze

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i opłacalne ogrzewanie domu, firmy lub magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Jedliczu, ale również w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o różnych rozmiarach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Jedliczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Jedlicze i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór proponowanych typów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jedlicze)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne składowanie – zachowanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni czy na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jedliczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jedlicze

Jeśli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Jedlicze i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. W naszej firmie zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz również nabyć w różnych pozostałych miejscowościach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie produktu w trwałych workach jego przewóz i przechowywanie jest komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i znakomitych parametrów z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Jedlicze jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie produkuje dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Jedlicze - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek