Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Boguchwała

Aby sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w mieście Boguchwała, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz materiał dostosowany do parametrów Twojego pieca. Możemy poszczycić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Boguchwale, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem jakości i doskonałych szczegółów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Boguchwała

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, biura bądź magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Boguchwała, lecz też w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako wytwórca innowacyjnego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnych rozmiarach. Do jego najważniejszych zalet możemy zaliczyć łatwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces ogrzewania i utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Boguchwale

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Boguchwale i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się dobrą wartością opałową i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność proponowanych wariantów gwarantuje, że bez problemu kupisz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Boguchwała)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki zamknięciu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność certyfikatów, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Boguchwale
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Boguchwała

Jeśli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Boguchwale i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także kupić w różnych innych miastach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie opału w trwałych opakowaniach jego transport i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego wymagane certyfikaty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Boguchwała może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości pyłów i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Boguchwała - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek