Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Przecław

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Przecław, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt dostosowany do możliwości Twojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Przecławiu, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Przecław

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują postawić na rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, biura lub hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Przecław, lecz także w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany nadaje się do użytku w kotłach o różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w kotle, automatyczny mechanizm spalania, a także utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w Polsce z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Przecławiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Przecławiu i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność oferowanych wariantów sprawia, że bez problemu kupisz odpowiedni opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Przecław)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, schludne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a później do magazynu czy na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Przecławiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Przecław

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Przecławiu i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz także kupić w wielu innych regionach na obszarze Polski. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i mającego niezbędne potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Przecławiu może być używany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest zgodny z większością pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej zawartości pyłów ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje powstawania dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Przecław - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek