Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radymno

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Radymnie, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością wybierzesz opał odpowiedni do specyfikacji swojego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Radymnie, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radymno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zadbać o wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby firmy lub magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Radymno, ale również w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc producentem innowacyjnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w kotłach o dowolnych gabarytach. Do jego największych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania higieny w kotle, automatyczny proces ogrzewania i utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Radymnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Radymnie i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt odznaczał się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek opałowy jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór proponowanych produktów powoduje, że z łatwością znajdziesz optymalny opał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Radymno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne składowanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność certyfikatów, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem czy na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Radymnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radymno

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Radymno i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. W naszej firmie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które można także zamówić w wielu innych miejscach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Pragniemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi normami i posiadającego poważane atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Radymnie może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Radymno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek