Ekogroszek workowany Głogów Małopolski

Chcąc sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają efektywnego ekogroszku w Głogowie Małopolskim, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Będą to przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością znajdziesz opał dostosowany do specyfikacji Twojego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Głogów Małopolski, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem jakości i świetnych parametrów, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Głogów Małopolski

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zadbać o rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Głogów Małopolski, ale także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do użytku w kotłach o różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła oraz utrzymanie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony producent i działający w tej branży od lat dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Głogowie Małopolskim

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Głogowie Małopolskim i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek opałowy jest materiałem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że na pewno wybierzesz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia transportu i przechowywania materiały są umieszczane w workach o wadze 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Głogów Małopolski)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Ekogroszek workowany w Głogowie Małopolskim
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Głogów Małopolski

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Głogów Małopolski i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także kupić w różnych innych regionach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych opakowaniach jego transport i składowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który można zakupić bez obciążania rodzinnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w mieście Głogów Małopolski jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości pyłów ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje produkowania dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Głogów Małopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek