Ekogroszek workowany Oleszyce

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Oleszyce, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz materiał dostosowany do parametrów Twojego pieca. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Oleszycach, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Oleszyce

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, siedziby firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Oleszycach, lecz też na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach o różnych wielkości. Do jego najważniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces ogrzewania oraz utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Oleszycach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Oleszyce i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek opałowy jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych wariantów gwarantuje, że z łatwością kupisz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych na rynku.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Oleszyce)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Oleszycach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Oleszyce

Jeśli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Oleszycach i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można również zamówić w różnych innych miejscach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w trwałych workach jego przewożenie i magazynowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i posiadającego poważane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Oleszyce może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Materiał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Oleszyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek