Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nisko

Aby sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Nisko, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz produkt odpowiedni do parametrów aktualnie wykorzystywanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Nisku, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nisko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania domu, biura bądź budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Nisko, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o różnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w piecu, zautomatyzowany proces ogrzewania i zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Nisku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Nisku i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność proponowanych typów gwarantuje, że z łatwością kupisz odpowiedni materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nisko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni bądź na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nisku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nisko

Jeżeli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Nisku i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz również zamówić w licznych pozostałych miejscach na terenie Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych workach jego przewożenie i magazynowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej jakości i idealnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi aktualnie funkcjonującymi przepisami i dysponującego niezbędnymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Nisku może być używany do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie wytwarza dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Nisko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek