Ekogroszek workowany Pilzno

Aby sprostać wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Pilźnie, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz opał dopasowany do specyfikacji posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Pilźnie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Pilzno

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą postawić na wydajne i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby firmy lub innego budynku, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Pilźnie, ale także w wielu innych miastach w całym kraju. Jako producent najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach o różnych gabarytach. Do jego najważniejszych zalet można zaliczyć możliwość zachowania porządku w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Pilźnie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Pilźnie i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór obecnych wariantów sprawia, że bez problemu wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i składowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w Polsce.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Pilzno)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w pobliżu kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do kotłowni lub na podwórko nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Ekogroszek workowany w Pilźnie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Pilzno

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Pilźnie i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również zamówić w wielu innych miejscach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie opału w trwałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi normami i mającego wymagane atesty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Pilźnie jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje powstawania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Pilzno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.