Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ropczyce

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w Ropczycach, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Są to między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością znajdziesz produkt odpowiedni do parametrów posiadanego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w Ropczycach, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ropczyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zadbać o wydajne i opłacalne ogrzewanie domu, biura bądź magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Ropczyce, lecz także w obrębie wielu innych miast w kraju. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się do użytku w urządzeniach grzewczych o dowolnej wielkości. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć łatwość zachowania porządku w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Ropczycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Ropczyce i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność proponowanych produktów powoduje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ropczyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste składowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem lub na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ropczycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ropczyce

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Ropczyce i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości produktu. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także kupić w licznych pozostałych miejscach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w solidnych workach jego przewóz i przechowywanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Ropczycach jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Ropczyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek