Ekogroszek workowany Stalowa Wola

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w mieście Stalowa Wola, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością wybierzesz materiał odpowiedni do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Stalowa Wola, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Stalowa Wola

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura czy budynku o innym przeznaczeniu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Stalowa Wola, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako wytwórca innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek nadaje się do użytku w piecach o różnych gabarytach. Do jego największych zalet możemy zaliczyć łatwość zachowania porządku w kotle, automatyczny mechanizm spalania oraz zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Stalowej Woli

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Stalowa Wola i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a bogaty wybór dostępnych produktów powoduje, że z łatwością kupisz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Stalowa Wola)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w pobliżu pieca lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Stalowej Woli
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Stalowa Wola

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Stalowej Woli i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz też zamówić w licznych innych miejscowościach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej jakości i idealnych parametrów z atrakcyjną ceną zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi normami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w mieście Stalowa Wola może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej proporcji pyłów i popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje powstawania dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Stalowa Wola - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek