Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iwonicz-Zdrój

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Iwonicz-Zdrój, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Będą to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością kupisz materiał dopasowany do specyfikacji dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Iwoniczu-Zdroju, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem jakości i znakomitych parametrów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iwonicz-Zdrój

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa lub magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Iwonicz-Zdrój, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako wytwórca innowacyjnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się do spalania w kotłach o dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła oraz utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Iwoniczu-Zdroju

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Iwoniczu-Zdroju i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność proponowanych typów powoduje, że z łatwością wybierzesz najlepszy opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Iwonicz-Zdrój)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne składowanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność atestów, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem lub na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Iwoniczu-Zdroju
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iwonicz-Zdrój

Jeśli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Iwonicz-Zdrój i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które można również nabyć w różnych innych regionach na terenie Polski. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych opakowaniach jego transport i przechowywanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję opału zgodnego ze wszelkimi istotnymi regulacjami i dysponującego niezbędnymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Iwoniczu-Zdroju jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Iwonicz-Zdrój - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek