Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rymanów

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w Rymanowie, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością znajdziesz produkt dopasowany do specyfikacji aktualnie używanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Rymanów, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rymanów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną postawić na komfortowe i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa lub budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Rymanowie, lecz również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc producentem nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek nadaje się do wykorzystania w kotłach o dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów możemy zaliczyć łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces ogrzewania, a także zapewnienie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Rymanowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Rymanów i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór obecnych rodzajów sprawia, że bez problemu wybierzesz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rymanów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a później do magazynu bądź na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rymanowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rymanów

Jeśli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Rymanów i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można również zamówić w licznych pozostałych regionach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Rymanów może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Opał nie wytwarza dużej zawartości pyłów ani popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje powstawania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Rymanów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek