Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tarnobrzeg

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Tarnobrzeg, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu wybierzesz opał dostosowany do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Tarnobrzeg, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tarnobrzeg

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu, siedziby firmy bądź budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Tarnobrzegu, lecz także na terenie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc producentem nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Tarnobrzegu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Tarnobrzegu i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych produktów powoduje, że z łatwością kupisz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania zamówienia są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tarnobrzeg)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność certyfikatów, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do magazynu lub na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tarnobrzegu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tarnobrzeg

Jeśli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Tarnobrzeg i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy produktu. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również zamówić w licznych pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie jest proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi normami i mającego poważane certyfikaty jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w mieście Tarnobrzeg jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości pyłów i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Tarnobrzeg - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek