Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brzozów

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Brzozowie, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz produkt dopasowany do możliwości posiadanego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Brzozowie, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brzozów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura lub hali produkcyjnej, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Brzozowie, ale także w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się do spalania w kotłach o różnych wielkości. Do jego największych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Brzozowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Brzozowie i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest materiałem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór obecnych wariantów gwarantuje, że na pewno kupisz najlepszy opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Brzozów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność certyfikatów, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Brzozowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Brzozów

Jeśli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Brzozowie i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości opału. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz również nabyć w wielu innych regionach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w trwałych opakowaniach jego przewóz i składowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego poważane atesty jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Brzozów jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej zawartości pyłów i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje produkowania dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Brzozów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek