Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dukla

Aby sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w Dukli, opracowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz produkt dostosowany do specyfikacji dowolnego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Dukla, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dukla

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie komfortowe i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu, biura lub dowolnego innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Dukli, lecz również w wielu innych miastach w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do spalania w kotłach o dowolnych rozmiarach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w piecu, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła i zapewnienie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Dukli

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Dukla i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór obecnych typów sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dukla)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność atestów, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dukli
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dukla

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Dukli i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które można także zamówić w licznych innych miejscowościach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i składowanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi istotnymi przepisami i posiadającego niezbędne certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Dukla może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Dukla - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek