Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kańczuga

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Kańczudze, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu wybierzesz opał dopasowany do możliwości posiadanego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Kańczuga, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem jakości i doskonałych szczegółów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kańczuga

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu, biura czy budynku o innym charakterze, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Kańczuga, ale też na terenie wielu innych miast w kraju. Jako wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek opałowy nadaje się do wykorzystania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego najważniejszych plusów można zaliczyć łatwość utrzymania czystości w kotle, automatyczny mechanizm spalania, a także zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kańczudze

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Kańczuga i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność dostępnych wariantów powoduje, że na pewno kupisz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kańczuga)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni lub na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kańczudze
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kańczuga

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Kańczuga i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy opału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz także kupić w wielu innych miejscach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące regulacje i mającego wymagane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Kańczuga jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Kańczuga - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek