Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzyżów

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w Strzyżowie, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Będą to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz produkt dopasowany do specyfikacji swojego kotła. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w Strzyżowie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzyżów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Strzyżowie, lecz także w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w kotle, zautomatyzowany proces ogrzewania, a także zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Strzyżowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Strzyżów i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania materiały są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Strzyżów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Strzyżowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strzyżów

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Strzyżowie i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które można również zamówić w różnych pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i mającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w branży.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Strzyżów jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych substancji ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Strzyżów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek