Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rudnik nad Sanem

Aby sprostać wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Rudnik nad Sanem, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz produkt odpowiedni do specyfikacji Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Rudniku nad Sanem, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i świetnych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rudnik nad Sanem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, firmy czy magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Rudnik nad Sanem, ale także w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany jest odpowiedni do spalania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania oraz zapewnienie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony producent i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Rudniku nad Sanem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Rudnik nad Sanem i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór obecnych produktów gwarantuje, że na pewno znajdziesz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rudnik nad Sanem)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem czy na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rudniku nad Sanem
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rudnik nad Sanem

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Rudniku nad Sanem i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można także kupić w wielu pozostałych miejscach na obszarze całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych workach jego transport i przechowywanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie wysokiej jakości i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące normy i posiadającego wymagane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Rudnik nad Sanem jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej zawartości pyłów ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Rudnik nad Sanem - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek