Ekogroszek workowany Brzostek

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Brzostku, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Będą to przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz produkt dopasowany do parametrów aktualnie używanego pieca. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Brzostku, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem jakości i doskonałych parametrów technicznych, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Brzostek

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu, firmy czy innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Brzostek, ale też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o różnych wielkości. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania i zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Brzostku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Brzostku i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych wariantów sprawia, że z łatwością kupisz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Brzostek)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a następnie do magazynu lub na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Ekogroszek workowany w Brzostku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Brzostek

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Brzostku i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które można też nabyć w różnych pozostałych regionach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewożenie i przechowywanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Pragniemy, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w Brzostku może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości pyłów ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wytwarza dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Brzostek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek