Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dębica

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w Dębicy, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz materiał dopasowany do możliwości Twojego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Dębicy, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem jakości i doskonałych parametrów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dębica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą postawić na wydajne i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy innego budynku, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Dębica, lecz też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć możliwość zachowania higieny w piecu, automatyczny proces spalania i utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Dębicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Dębica i okolicach, to doskonała propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór obecnych typów powoduje, że na pewno wybierzesz optymalny opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i składowania materiały są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dębica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, higieniczne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność certyfikatów, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dębicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dębica

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Dębica i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również kupić w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie produktu w trwałych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące regulacje i posiadającego niezbędne certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec zalet! Ekogroszek sprzedawany w Dębicy jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji pyłów ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Dębica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek