Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kołaczyce

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Kołaczyce, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz produkt odpowiedni do parametrów dowolnego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Kołaczyce, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kołaczyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa lub magazynu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Kołaczyce, lecz również w wielu innych miastach w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany jest odpowiedni do użytku w piecach o różnych wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w kotle, automatyczny mechanizm spalania i zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Kołaczycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Kołaczycach i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek workowany jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność dostępnych produktów powoduje, że bez problemu wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kołaczyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność atestów, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem lub na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kołaczycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kołaczyce

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Kołaczyce i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz także zamówić w licznych innych miastach na terenie Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewóz i składowanie są wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego postawiliśmy na produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i posiadającego niezbędne certyfikaty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Kołaczycach może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością kotłów. Paliwo nie produkuje dużej zawartości pyłów i popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Kołaczyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek