Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sanok

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w Sanoku, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością wybierzesz materiał dopasowany do możliwości swojego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Sanok, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sanok

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, placówki przedsiębiorstwa czy budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Sanok, ale też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach o różnych gabarytach. Do jego największych zalet możemy zaliczyć łatwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm spalania i zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sanoku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Sanoku i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych wariantów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i składowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sanok)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne składowanie – utrzymanie porządku w pobliżu kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność certyfikatów, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem lub na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sanoku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sanok

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Sanok i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz także zamówić w licznych innych miejscach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie produktu w trwałych opakowaniach jego transport i magazynowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i idealnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Sanok może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej proporcji pyłówi i popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i trujących związków.

Ekogroszek Sanok - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek