Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cieszanów

Chcąc sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Cieszanów, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Są to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz opał dopasowany do specyfikacji aktualnie używanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w branży i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można nabyć w Cieszanowie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cieszanów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa lub magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Cieszanów, lecz też w wielu innych miastach w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany nadaje się do spalania w piecach o dowolnych rozmiarach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces ogrzewania i zagwarantowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Cieszanowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Cieszanowie i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność proponowanych rodzajów powoduje, że na pewno kupisz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i składowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Cieszanów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność atestów, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem bądź na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie odliczoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Cieszanowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cieszanów

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Cieszanowie i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też kupić w wielu pozostałych regionach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego niezbędne potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Cieszanów może być używany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej zawartości pyłów ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Cieszanów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek