Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Błażowa

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w mieście Błażowa, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz opał dostosowany do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Błażowej, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Błażowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zadbać o wydajne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura bądź budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Błażowej, lecz również w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach o różnych wielkości. Do jego największych plusów możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła oraz utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Błażowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Błażowa i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych typów powoduje, że z łatwością kupisz optymalny opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Błażowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem lub na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Błażowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Błażowa

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Błażowej i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można także zamówić w różnych pozostałych miastach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu opału w trwałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi normami i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Błażowa jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Błażowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek