Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sieniawa

Chcąc sprostać wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w Sieniawie, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz produkt odpowiedni do parametrów posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Sieniawa, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sieniawa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną postawić na komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura bądź hali produkcyjnej, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Sieniawie, ale też na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc producentem nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o różnych wielkości. Do jego najważniejszych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm ogrzewania i zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Sieniawie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Sieniawie i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a bogaty wybór dostępnych rodzajów powoduje, że z łatwością kupisz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i składowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sieniawa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność certyfikatów, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do magazynu czy na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sieniawie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sieniawa

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Sieniawa i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy produktu. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz także kupić w licznych innych miastach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego transport i przechowywanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej jakości i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi normami i mającego wymagane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najbardziej atrakcyjnych w kraju.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Sieniawie może być używany do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Sieniawa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek