Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mielec

Szukasz ofert na ekogroszek w Mielcu? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz wydajne paliwo węglowe w najniższej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad świadczymy usługi w wytwarzaniu i sprzedaży wysokiej klasy materiałów opałowych, dzięki czemu zdołaliśmy zapracować na uznanie wielu osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z różnych województw. Obecnie oferujemy głównie ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w Mielcu, jak i licznych innych miejscowościach w całym kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, udostępniamy różne odmiany innowacyjnych materiałów opałowych, których doskonała klasa współgra z przystępną ceną zakupu. Zachęcamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mielec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w Mielcu i pobliskich miejscowościach to bez wątpienia opał skierowany do klientów o szczególnych potrzebach, którzy poszukują nowoczesnego i wydajnego materiału opałowego. Widoczne w naszym asortymencie ekogroszki workowane są odpowiednie do wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale też innych budynków – siedzib przedsiębiorstw, hal magazynowych i tym podobnych. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych gabarytów piecach, z poczuciem, że wytworzone ciepło pozwoli osiągnąć prawidłową temperaturę w każdym pokoju.

To jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji możemy zapewnić Ci efektywny i wysokiej klasy opał w korzystnej cenie – koszt zakupu ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce. Ze względu na ten fakt możesz zakupić sprawdzony, doceniany przez klientów i zgodny z wszelkimi regulacjami produkt bez rujnowania rodzinnego albo służbowego budżetu. Korzystając z dostępnego w naszej ofercie paliwa zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Mielcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Mielcu i okolicach wyróżnia się w największym stopniu sporą liczbą produkowanych kalorii ciepła i niewielką zawartością popiołu powstającą podczas spalania. Z dobrym skutkiem można wykorzystywać go w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz urządzeniach kategorii ecodesign. Kupując oferowane paliwo ekogroszek, dostajesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony materiał jest ładowany w wytrzymałe, łatwe w magazynowaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są przy tym niewymagające w transporcie. W naszej ofercie dostępny jest wydajny materiał w różnorodnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami ilością produkowanego ciepła, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Mielec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy rozwiązań, którą potwierdzają szanowani i zaufani dostawcy, a także ściśle określone oznaczenia widoczne na workach, które informują o składzie oraz zawartości materiału,

  • bezproblemowy transport – ekogroszek workowany jest łatwy, a także szybki w przenoszeniu do i z pojazdu, co naturalnie wpływa na tempo przesyłki prosto do klienta,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest prosty i czysty w składowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które możesz umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • opcja prostego dawkowania zapewniana ze względu na odpowiednio odmierzoną ilość i masę nowoczesnego materiału opałowego, który bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Mielcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mielec

W SAM-BUD-ROL od wielu lat zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, zalecane do budynków mieszkalnych, zakładów przemysłowych czy placówek firm. Nasz sklep internetowy, w którym można znaleźć między innymi ekogroszek workowany oferowany w mieście Mielec i okolicach, powstał specjalnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych poszukujących skutecznego, współpracującego z piecami różnych kategorii wysokiej klasy paliwa stałego.

Zamówienie innowacyjnego opału bezpośrednio od producenta to jednocześnie wydajny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle atrakcyjna, a do tego sam opał jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko przystępny koszt produktu, ale przy tym świetną jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi normami.

Najlepszym poświadczeniem doskonałej jakości ekogroszku sprzedawanego przez nas w mieście Mielec są różne badania, potwierdzające jego odpowiednie szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. Stawiając na nasze usługi, masz pewność co do jakości towaru – każdy element oferty zawiera na opakowaniu szczegółowe informacje na temat proporcji popiołu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz współczynnika spiekalności (RI). Dzięki temu nie musisz się niepokoić, że podczas spalania będą wydzielane spore ilości niebezpiecznych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia kotła. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie wymagany poziom temperatury w swoim budynku.

Ekogroszek Mielec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek