Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jasło

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Jasło? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć wydajne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w przetwarzaniu i dostarczaniu najwyższej jakości paliw węglowych, wskutek czego byliśmy w stanie zdobyć zaufanie tysięcy osób prywatnych i zakładów przemysłowych z całego kraju. Aktualnie oferujemy przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w mieście Jasło, ale także licznych pozostałych regionach w całej Polsce. Ponadto, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, udostępniamy różnorodne typy nowoczesnych paliw węglowych, których świetna jakość idzie w parze z korzystną ceną. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jasło

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Jaśle i okolicach to bez wątpienia produkt skierowany do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego opału. Dostępne w naszym asortymencie ekogroszki workowane doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale też innych budynków – biur, hal magazynowych oraz wielu podobnych miejsc. Bez obaw można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, mając pewność, że wyprodukowane ciepło dostarczy wymaganą temperaturę w każdym pokoju.

To nie koniec korzyści! W roli producenta możemy sprzedawać pewny i doskonałej jakości produkt w rewelacyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w świetny, doceniany przez użytkowników i zgodny z wszystkimi wymogami produkt bez przeciążania osobistego albo służbowego majątku. Korzystając z naszego węgla zmniejszysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Jaśle

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Jaśle i okolicach charakteryzuje się głównie sporą ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości wytwarzaną w przebiegu wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można używać nasze materiały opałowe w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz urządzeniach typu ecodesign. Zaopatrując się w proponowane paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest pakowany w wytrzymałe, łatwe w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są także bezproblemowe w przewozie. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz wydajny opał w różnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jasło)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy rozwiązań, za którą odpowiadają doceniani i zaufani producenci, a także dedykowane oznaczenia obecne na opakowaniach, poświadczające o składzie oraz strukturze ekogroszku,

  • bezproblemowy transport – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie do i z samochodu, co automatycznie przekłada się na szybkość dostawy prosto pod wskazany adres,

  • łatwość utrzymania porządku – dostępny u nas materiał opałowy jest łatwy i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • możliwość prostego dawkowania gwarantowana przez odpowiednio określoną ilość i wagę nowoczesnego materiału opałowego, który z pewnością mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jaśle
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jasło

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od wielu lat oferujemy naszym klientom doskonałej klasy paliwo, odpowiednie do budynków mieszkalnych, zakładów przemysłowych czy placówek firm. Nasz bogaty wybór produktów, w obrębie którego znajdziesz szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany sprzedawany w Jaśle i okolicach, powstał przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników poszukujących skutecznego, współpracującego z kotłami różnych kategorii wysokiej klasy paliwa węglowego.

Kupno nowoczesnego paliwa węglowego bezpośrednio od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to również świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest zdecydowanie korzystna, a do tego sam ekogroszek jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt produktu, ale także świetną jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek workowany jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Najlepszym dowodem rewelacyjnej klasy ekogroszku oferowanego w Jaśle są różnorodne certyfikaty, zaświadczające jego odpowiednie szczegóły techniczne i właściwości. Stawiając na nasze usługi, nie kupujesz kota w worku – każdy element oferty zawiera na opakowaniu najważniejsze dane na temat zawartości popiołu, siarki czy wilgoci, liczbie wytwarzanych kalorii ciepła oraz zdolności spiekania. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się niepokoić, że w trakcie korzystania z opału będą wydzielane spore ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia pieca. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie odpowiednią temperaturę w danym budynku.

Ekogroszek Jasło - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek