Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Przemyśl

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Przemyśl, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu znajdziesz produkt odpowiedni do możliwości aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Przemyśl, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Przemyśl

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną postawić na rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Przemyślu, ale też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się do użytku w urządzeniach grzewczych o różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania oraz zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Przemyślu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Przemyśl i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych wariantów powoduje, że na pewno znajdziesz najlepszy opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Przemyśl)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni czy na posesję nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Przemyślu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Przemyśl

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Przemyślu i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można także zamówić w wielu pozostałych miejscach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych workach jego transport i przechowywanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej jakości i idealnych parametrów z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie opału zgodnego ze wszelkimi najważniejszymi normami i mającego poważane certyfikaty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w kraju.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Przemyślu jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Przemyśl - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek