Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ulanów

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w mieście Ulanów, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością kupisz produkt dostosowany do parametrów Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w Ulanowie, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ulanów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa czy innego budynku, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Ulanowie, lecz także w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek opałowy nadaje się do wykorzystania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów można zaliczyć możliwość utrzymania czystości w piecu, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Ulanowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Ulanów i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt odznaczał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór proponowanych wariantów sprawia, że na pewno kupisz optymalny materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ulanów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, higieniczne przechowywanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność certyfikatów, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni czy na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ulanowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ulanów

Jeśli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Ulanów i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszej firmie oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również zamówić w różnych innych miejscach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi normami i mającego wymagane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych w kraju.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Ulanów jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji i popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Ulanów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek