Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łańcut

Aby sprostać potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Łańcut, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz opał dostosowany do parametrów swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Łańcut, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łańcut

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu, firmy lub hali produkcyjnej, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Łańcut, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się do użytku w urządzeniach grzewczych o różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm spalania i zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Łańcucie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Łańcucie i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność obecnych wariantów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łańcut)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność certyfikatów, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni czy na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łańcucie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łańcut

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Łańcucie i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości opału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można również nabyć w licznych innych miastach na terenie Polski. Przez zamknięcie produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi normami i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w Łańcucie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji pyłów ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Łańcut - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek