Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rzeszów

Węgiel ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę to nowy i bardzo wydajny sposób na skuteczne ogrzewanie nie tylko domu, ale także innych budynków, wyposażonych w piece różnej klasy. Poszukujesz ekogroszku w Rzeszowie? Dostępne w naszej ofercie rodzaje nowoczesnego paliwa węglowego są nie tylko skutecznym sposobem na zapewnienie odpowiedniej temperatury w zimowe i jesienne dni, ale także nowoczesnym paliwem węglowym w atrakcyjnej cenie. Przygotowana przez nas oferta z pewnością szybko przypadnie Ci do gustu. Gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolony ze składu zastosowanego w naszym wysokiej jakości paliwie dla pieca. Zachęcamy do skorzystania z naszego bogatego, 30-letniego doświadczenia i zamówienia jednego z ekogroszków w workach oferowanych przez naszą firmę SAM-BUD-ROL.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rzeszów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jest to specjalnie przygotowana oferta dla wymagających klientów, którzy do swojego własnego pieca potrzebują czystego, wydajnego i wysokoenergetycznego paliwa, które doskonale się spala. Zamów już teraz wysokowydajny ekogroszek w Rzeszowie i okolicach, który możesz użyć do wielu rodzajów pieców. Generuje on bardzo dużo ciepła przy małej ilości użytego węgla. Skorzystaj już teraz z naszej atrakcyjnej oferty i przekonaj się, dlaczego tylu klientów nam zaufało.

Oferowany przez nas w dobrej cenie ekogroszek to doskonała inwestycja, która bardzo szybko się opłaci oraz zapewni odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu. Opłacalny i wysokoenergetyczny węgiel ekogroszek możesz zamówić już teraz w naszej ofercie. Nowoczesne paliwo węglowe firmy SAM-BUD-ROL to najlepszy wybór na rynku, z którego z pewnością będziesz zadowolony. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i składania zamówień na nowoczesny i wydajny ekogroszek w Rzeszowie.

Najlepszy ekogroszek w Rzeszowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Nasz ekogroszek w Rzeszowie jest bardzo popularny przede wszystkim ze względu na wysokiej jakości parametry ekonomiczne oraz cieplne. Zawsze stawiamy na duży wybór, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy nowoczesne paliwo węglowe dostępne w kilku rodzajach. Jest ono przechowywane w niezwykle wygodnych workach, z których łatwo się wybiera ekogroszek, a także nie ma problemu z transportem. Dostępny w SAM-BUD-ROL groszek można z łatwością palić nie tylko w piecach klasy 3, 4 i 5, ale także w kotłach typu ecodesign. Zawartość popiołu zamyka się w wartości od 3 do 6% na worek, a ziarna o średnicy od 5 do 25 milimetrów są certyfikowane i spełniają wszystkie niezbędne normy jakościowe wymagane w naszym kraju. Zawsze stawiaj na wysoką jakość, ale z naszym ekogroszkiem dostajesz też bardzo atrakcyjną cenę!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Rzeszów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Nasz ekogroszek w Rzeszowie jest sprzedawany w bardzo wygodnych workach, które można łatwo związywać i zachować porządek.

  • Do kolejnych zalet można także zaliczyć bardzo prosty transport. Oferowany przez nas ekogroszek z łatwością można wnieść do mieszkania. Dostarczymy go pod dowolny adres w Rzeszowie oraz okolicach.

  • Warto wspomnieć o dozowaniu. Oferowane przez nas worki o pojemności wahającej się w okolicach 25 kg można łatwo dozować, tak, żeby zmieściły się w zbiorniku opałowym Twojego kotła.

  • Gwarantujemy także, że nasze nowoczesne paliwo węglowe jest najwyższej jakości, a na worku znajdziesz nie tylko informacje o uzyskanych certyfikatach jakościowych, ale także o dokładnym składzie oraz wartościach gwarantowanych przez nasz ekogroszek.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rzeszowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Rzeszów

Skorzystaj już teraz z tej bardzo atrakcyjnej oferty i zamów najlepszy ekogroszek w Rzeszowie w bardzo dobrej cenie, dzięki któremu będziesz mógł się cieszyć odpowiednią temperaturą w swoim domu. Gwarantujemy, że oferowane przez nas nowoczesne paliwo węglowe do kotłów to nie tylko nowoczesny sposób na ogrzewanie domów, ale także wysokowydajny i niezwykle energetyczny materiał, który pozostawia po sobie bardzo mało popiołu. Dostępny w ofercie naszej firmy SAM-BUD-ROL to dobry wybór i gwarancja, że kupujesz najlepsze paliwo, które jest nie tylko certyfikowane, ale także spełnia wszelkie normy. Nasz ekogroszek to wieloletnia i bezawaryjna praca kotła, a także gwarancja przyjemnego ciepła w każdym pomieszczeniu.

Nie trać czasu na inne produkty - zainwestuj w ekogroszek w Rzeszowie, który idealnie będzie się spalał w Twoim kotle oraz pozostawi po sobie niewiele śladu. Produkt jest dostępny w kilku rodzajach i bardzo wytrzymałych workach polipropylenowych, które możesz zamówić już teraz w naszej firmie. Możesz być pewien, że nie tylko otrzymasz nowoczesne paliwo węglowe najwyższej jakości, ale także najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla Twojego kotła. Złóż już teraz zamówienie w SAM-BUD-ROL i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy korzystają naszych usług od ponad 30 lat.

Ekogroszek Rzeszów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek