Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lesko

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Lesku, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz materiał odpowiedni do specyfikacji Twojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w Lesku, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lesko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy bądź magazynu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Lesko, lecz również na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako producent nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek opałowy jest odpowiedni do użytku w piecach o dowolnej wielkości. Do jego największych zalet można zaliczyć wsparcie dla zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces dostarczania ciepła, a także zapewnienie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Lesku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Lesku i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność dostępnych produktów powoduje, że na pewno znajdziesz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania zamówienia są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lesko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste składowanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność certyfikatów, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do magazynu czy na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lesku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lesko

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Lesko i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. W SAM-BUD-ROL zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które możesz także nabyć w wielu innych miejscach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w mieście Lesko jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej proporcji pyłów i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Lesko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek