Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustrzyki Dolne

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w Ustrzykach Dolnych, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz materiał dostosowany do specyfikacji Twojego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Ustrzyki Dolne, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustrzyki Dolne

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują postawić na wydajne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, biura lub dowolnego innego budynku, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Ustrzyki Dolne, lecz także w obrębie wielu innych miast w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych o różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych zalet można zaliczyć wsparcie dla zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces ogrzewania i utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Ustrzykach Dolnych

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Ustrzykach Dolnych i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór dostępnych rodzajów powoduje, że na pewno kupisz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i magazynowania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ustrzyki Dolne)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne składowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem czy na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ustrzykach Dolnych
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustrzyki Dolne

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Ustrzyki Dolne i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również nabyć w wielu innych miejscowościach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego przewóz i przechowywanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Ustrzyki Dolne jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i trujących związków.

Ekogroszek Ustrzyki Dolne - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek