Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Urzędów

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Urzędów, opracowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością znajdziesz produkt dostosowany do specyfikacji swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Urzędowie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Urzędów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną zadbać o komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa czy magazynu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Urzędowie, ale też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła, a także zapewnienie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Urzędowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Urzędów i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność proponowanych produktów sprawia, że z łatwością wybierzesz najlepszy opał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Urzędów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, czyste składowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem bądź na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – w naszej firmie staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Urzędowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Urzędów

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Urzędów i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego opału. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz również nabyć w wielu pozostałych regionach na obszarze Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych workach jego przewóz i magazynowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi przepisami i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Urzędów jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Urzędów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek