Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janów Lubelski

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Janów Lubelski, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz materiał dostosowany do parametrów swojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Janów Lubelski, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem jakości i świetnych parametrów, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janów Lubelski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa lub magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Janowie Lubelskim, lecz także na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Jako wytwórca najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek opałowy jest odpowiedni do spalania w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w kotle, automatyczny proces spalania, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Janowie Lubelskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Janów Lubelski i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno kupisz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Janów Lubelski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, czyste przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Janowie Lubelskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Janów Lubelski

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Janowie Lubelskim i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również zamówić w licznych pozostałych miejscach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu opału w trwałych workach jego przewóz i przechowywanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące normy i mającego poważane poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Janów Lubelski może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych substancji ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Janów Lubelski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek