Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Annopol

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w Annopolu, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Będą to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz materiał dopasowany do możliwości dowolnego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Annopolu, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Annopol

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą postawić na rozsądne i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura bądź budynku o innym charakterze, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Annopol, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów możemy zaliczyć możliwość utrzymania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm spalania i utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Annopolu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Annopolu i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz optymalny materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Annopol)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni czy na posesję nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Annopolu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Annopol

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Annopolu i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. W naszej firmie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też kupić w wielu pozostałych regionach na obszarze Polski. Przez zamknięcie opału w trwałych opakowaniach jego transport i magazynowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące normy i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w mieście Annopol jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Annopol - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek